Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
18.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

Duży sukces mistrzostw Polski juniorów w Kętrzynie

W dniach 5-9 kwietnia w Kętrzynie zostały rozegrane mistrzostw Polski juniorów. Na podium turnieju stanął odpowiednio Jastrzębski Węgiel, UMKS MOS Wola Warszawa i AKS V LO Rzeszów.

więcej

17.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

Sławomir Busch: jestem zadowolony z turnieju, choć pozostaje niedosyt

AKS V LO Rzeszów zajął trzecie miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów, które zostały rozegrane w Kętrzynie. - Jestem zadowolony z turnieju, choć pozostaje niedosyt - powiedział Sławomir Busch, przyjmujący rzeszowskiej drużyny.

więcej

13.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

Adam Miotk: daliśmy z siebie wszystko

Trefl Gdańsk SA zajął piąte miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów w Kętrzynie. - Daliśmy z siebie wszystko na tym turnieju. Nie mamy sobie nic do zarzucenia - powiedział Adam Miotk, trener gdańskiej drużyny.

więcej

12.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

Rafał Prokopczuk: srebrny medal to nie jest zły wynik

UMKS MOS Wola Warszawa zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski juniorów. - Srebrny medal to nie jest zły wynik - powiedział Rafał Prokopczuk, najlepszy rozgrywający turnieju, który w dniach 5-9 kwietnia rozgrywany był w Kętrzynie.

więcej

11.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

Karol Redyk: spełniliśmy swoje marzenia

Jastrzębski Węgiel zdobył złoty medal mistrzostw Polski juniorów. MVP turnieju został wybrany Karol Redyk. - Mieliśmy wielkie ambicje i chcieliśmy spełnić swoje marzenia - powiedział przyjmujący zwycięskiej drużyny.

więcej

Tomasz Paluch: nie musimy się martwić o przyszłość polskiej siatkówki

Od środy do niedzieli w hali MOSiR w Kętrzynie rozgrywane były mistrzostwa Polski juniorów. Pierwsze miejsce wywalczył Jastrzębski Węgiel. - Nie musimy się martwić o przyszłość polskiej siatkówki - powiedział Tomasz Paluch, Przewodniczący Wydziału ds. Młodzieży, który oglądał rywalizację ośmiu zespołów.

więcej

09.04.2017 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorzy

MP juniorów: nagrody indywidualne i końcowa klasyfikacja

W niedzielę zakończyły się mistrzostwa Polski juniorów w Kętrzynie. Na podium turnieju stanął Jastrzębski Węgiel, UMKS MOS Wola Warszawa i AKS V LO Rzeszów. MVP zawodów został wybrany Karol Redyk.

więcej

MP juniorów: złoty medal dla Jastrzębskiego Węgla

UMKS MOS Wola Warszawa przegrał z Jastrzębskim Węglem 2:3 ( 25:22, 21:25, 25:16, 18:25, 9:15) w meczu finałowym mistrzostw Polski juniorów. MVP został Szymon Bereza. Brązowy krążek zdobył AKS V LO Rzeszów.

więcej

MP juniorów: AKS V LO Rzeszów brązowym medalistą

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała z AKS V LO Rzeszów 0:3 (21:25, 17:25, 18:25) w meczu o brązowy medal mistrzostw Polski juniorów. MVP Sławomir Busch.

więcej

Jarosław Kubiak: mieliśmy trochę więcej szczęścia w tie-breaku

W niedzielę Jastrzębski Węgiel trzeci raz z rzędu zagra w finale mistrzostw Polski juniorów. Ich rywalem będzie UMKS MOS Wola Warszawa. - Mieliśmy trochę więcej szczęścia w tie-breaku - powiedział Jarosław Kubiak, po sobotnim półfinale.